Avaleht/Rehvid/Hankook/Hankook Ventus evo SUV

Hankook

Hankook Ventus evo SUV

Suverehv

Hankook Ventus evo SUV 235/60 R18: pidurdusmaa märjal teel 90 km/h pealt umbes 42 m (Audi Q5 III (2024+), ilma reaktsiooniajata; EL-i märgise klassi A järgi · Pidurdusmaa.ee)

EL-i märgis · 78 mõõtu

Sõltumatut testi sellele mudelile veel ei ole. Sama tootja testitud suverehvid: Hankook Ventus Prime 4, Hankook Kinergy ECO 2, Hankook Ventus evo.

Pidurdusmaa sinu autoga

Auto: …

Arvutan…

Arvuta oma autoga

EL-i rehvimärgis

Ametlikud andmed EL-i tooteregistrist EPREL, mõõdu kaupa. Klass on mõõdupõhine. Mida klassid tähendavad?

MõõtMärghaardumineVeeretakistusMüraTalvKoormus / kiirus
205/55 R19A C71 dB (B)–97 V
215/50 R18A C71 dB (B)–92 W
225/40 R20A C70 dB (B)–94 W/Y
225/45 R19A C68 dB (A)–92 W
225/50 R18A C70 dB (B)–99 Y
225/55 R19A C70 dB (B)–103 Y
235/45 R19B A69 dB (B)–95 V
235/45 R20A C70 dB (B)–100 (Y)/V
235/45 R21A C70 dB (B)–101 Y
235/50 R18A C70 dB (B)–101 H/(Y)
235/50 R19A C70 dB (B)–99/103 V/Y
235/50 R20A C70 dB (B)–104 Y
235/55 R17A C70 dB (B)–103 Y
235/55 R18A C70 dB (B)–100/104 V/Y
235/55 R19A C70 dB (B)–105 W/Y
235/55 R20A B70 dB (B)–105 W/Y
235/60 R18A C70 dB (B)–107 W
235/65 R18A C70 dB (B)–110 V
235/65 R19A C70 dB (B)–109 V
245/35 R20A D72 dB (B)–95 Y
245/40 R19A C69 dB (A)–94 W/Y
245/45 R18A A70 dB (B)–96 W
245/45 R19A A69 dB (A)–102 H
245/45 R20A C70 dB (B)–103 Y
245/45 R21A C70 dB (B)–104 Y
245/50 R19A B70 dB (B)–105 Y
245/50 R20A B70 dB (B)–105 V
255/40 R20B (variandid: A, B)B69 dB (A)–97/101 V
255/40 R21A B71 dB (B)–102 Y
255/45 R19B B69 dB (A)–100 V
255/45 R20A C71 dB (B)–105 W/Y
255/50 R18A C71 dB (B)–106 Y
255/50 R19A B71 dB (B)–107 W
255/55 R18A B71 dB (B)–109 Y
255/55 R19A B71 dB (B)–111 W
255/60 R20A C71 dB (B)–113 V
265/35 R22A C71 dB (B)–102 Y
265/40 R21A B71 dB (B)–105 Y
265/40 R22A B71 dB (B)–106 Y
265/45 R20A C71 dB (B)–108 Y
265/45 R21A B71 dB (B)–108 V/Y
265/50 R19A B71 dB (B)–110 Y
265/50 R20A B71 dB (B)–111 W
265/55 R19A B71 dB (B)–113 Y
275/35 R22A C71 dB (B)–104 Y
275/40 R20A C71 dB (B)–106 Y
275/40 R21A C71 dB (B)–107 Y
275/40 R22A B71 dB (B)–107 Y
275/45 R19A C71 dB (B)–108 Y
275/45 R20A B71 dB (B)–110 Y
275/45 R21A C71 dB (B)–110 Y
275/45 R22A B71 dB (B)–112 W
275/50 R20A B71 dB (B)–113 Y
275/55 R19A C71 dB (B)–111 W
285/35 R21A C71 dB (A)–105 Y
285/35 R22A C71 dB (A)–106 Y
285/40 R20A C71 dB (A)–108 Y
285/40 R21A C71 dB (A)–109 (Y)
285/40 R22A C71 dB (A)–110 Y
285/45 R19A C71 dB (A)–111 Y
285/45 R20A B71 dB (A)–112 Y
285/45 R21A C71 dB (A)–113 Y
285/45 R22A B71 dB (A)–114 Y
295/35 R21A C71 dB (A)–107 (Y)
295/35 R22A C71 dB (A)–108 Y
295/40 R20A C71 dB (A)–110 Y
295/40 R21A B71 dB (A)–111 Y
295/40 R22A B71 dB (A)–112 (Y)
295/45 R20A B71 dB (A)–114 Y
305/40 R20A C71 dB (A)–112 Y
315/30 R22A C71 dB (A)–107 Y
315/30 R23A B73 dB (B)–111 Y
315/35 R20A C71 dB (A)–110 (Y)
315/35 R21A C71 dB (A)–111 (Y)
315/35 R22A B71 dB (A)–111 Y
315/40 R21A C71 dB (A)–115 Y
325/30 R21A C73 dB (B)–108 (Y)
325/35 R22A B71 dB (A)–114 Y

Korduma kippuvad küsimused

Milline on Hankook Ventus evo SUV märghaardumise klass?

EL-i rehvimärgisel on Hankook Ventus evo SUV märghaardumise klass A–B, olenevalt mõõdust. A on parim ja E halvim; A- ja E-klassi vahe on märjal 90 km/h pealt umbes 18 m pidurdusmaad.

Kui pikk on Hankook Ventus evo SUV pidurdusmaa märjal?

Pidurdusmaa.ee arvutuse järgi peatub Hankook Ventus evo SUV 235/60 R18 märjal teel 90 km/h pealt umbes 42 meetriga (Audi Q5 III (2024+), ilma reaktsiooniajata). Arvutuse aluseks on EL-i rehvimärgise märghaardumise klass A.

Kas Hankook Ventus evo SUV on sõltumatult testitud?

Meie andmebaasis selle mudeli kohta sõltumatut pidurdustesti ei ole. Pidurdusmaa arvutatakse EL-i rehvimärgise märghaardumise klassi järgi, mis on mõõdupõhine ametlik mõõtmine.

Mis mõõtudes Hankook Ventus evo SUV on olemas?

EL-i rehviregistris on Hankook Ventus evo SUV andmebaasis 78 mõõdus, näiteks 205/55 R19, 215/50 R18, 225/40 R20, 225/45 R19, 225/50 R18 ja 225/55 R19. Tehase põhimõõduna sobib see näiteks autodele BMW iX3 NA5 (2025+), Chery Tiggo 8 (2025+) ja Leapmotor B10 (2025+).

Kuidas arvutatakse

Statistika küpsised. Tahame näha, milliseid lehti ja arvutusi kasutatakse, et lehte paremaks teha. Selleks kasutame Google Analyticsit, mis paneb su brauserisse küpsise. Reklaami me ei näita ega jaga andmeid reklaami jaoks. Loe lähemalt