Hankook Ventus S1 evo2 SUV
Suverehv
Hankook Ventus S1 evo2 SUV 235/60 R18: pidurdusmaa märjal teel 90 km/h pealt umbes 45 m (Audi Q5 III (2024+), ilma reaktsiooniajata; EL-i märgise klassi B järgi · Pidurdusmaa.ee)
Sõltumatut testi sellele mudelile veel ei ole. Sama tootja testitud suverehvid: Hankook Ventus Prime 4, Hankook Kinergy ECO 2, Hankook Ventus evo.
EL-i rehvimärgis
Ametlikud andmed EL-i tooteregistrist EPREL, mõõdu kaupa. Klass on mõõdupõhine. Mida klassid tähendavad?
| Mõõt | Märghaardumine | Veeretakistus | Müra | Talv | Koormus / kiirus |
|---|---|---|---|---|---|
| 215/65 R17 | C | C | 69 dB (B) | – | 99 V |
| 225/60 R18 | A | B | 71 dB (B) | – | 104 W |
| 235/45 R20 | B | D | 69 dB (B) | – | 100 W |
| 235/50 R18 | A | D | 69 dB (B) | – | 97 V |
| 235/50 R19 | C | C | 69 dB (B) | – | 99 V |
| 235/55 R18 | B | B | 67 dB (A) | – | 100 V |
| 235/55 R18 | C (variandid: B, C) | D | 69 dB (B) | – | 100 V |
| 235/55 R19 | A | D | 70 dB (B) | – | 101 W/Y |
| 235/60 R18 | B (variandid: A, B) | D | 72 dB (C) | – | 103 V/W |
| 235/65 R17 | C (variandid: B, C) | C | 70 dB (B) | – | 104/108 V/W |
| 245/45 R19 | C (variandid: B, C) | D | 71 dB (B) | – | 98 W |
| 245/45 R20 | A | C | 69 dB (B) | – | 103 W |
| 255/40 R20 | A | C | 72 dB (B) | – | 101 W/Y |
| 255/45 R19 | A | C | 73 dB (B) | – | 104 Y |
| 255/45 R20 | A | C | 72 dB (B) | – | 105 W |
| 255/50 R19 | A | C | 72 dB (B) | – | 103/107 Y |
| 255/50 R20 | A | C | 73 dB (B) | – | 109 Y |
| 255/55 R18 | B (variandid: A, B) | D | 73 dB (B) | – | 105/109 V/W/Y |
| 255/55 R19 | A | C | 71 dB (B) | – | 111 V |
| 255/60 R17 | A | C | 71 dB (B) | – | 106 V |
| 265/35 R22 | B | D | 72 dB (B) | – | 102 Y |
| 265/40 R21 | A | C | 73 dB (B) | – | 105 Y |
| 265/45 R20 | A | C | 73 dB (B) | – | 108 Y |
| 265/50 R19 | A | C | 72 dB (B) | – | 110 Y |
| 275/40 R20 | A | D | 73 dB (B) | – | 106 W/Y |
| 275/45 R19 | B | D | 73 dB (B) | – | 108 Y |
| 275/45 R20 | A | C | 72 dB (B) | – | 110 Y |
| 275/50 R20 | A | C | 72 dB (B) | – | 109 W |
| 275/55 R19 | A | C | 72 dB (B) | – | 111 V |
| 285/35 R22 | A | C | 73 dB (B) | – | 106 Y |
| 285/45 R19 | A | C | 73 dB (B) | – | 111 W |
| 295/35 R21 | B | D | 73 dB (B) | – | 107 Y |
| 295/35 R22 | B | D | 73 dB (B) | – | 108 Y |
| 295/40 R20 | A | D | 73 dB (B) | – | 110 Y |
| 295/40 R21 | B | D | 73 dB (B) | – | 111 W |
| 315/35 R20 | B (variandid: A, B) | D | 75 dB (B) | – | 110 (Y)/W |
Korduma kippuvad küsimused
Milline on Hankook Ventus S1 evo2 SUV märghaardumise klass?
EL-i rehvimärgisel on Hankook Ventus S1 evo2 SUV märghaardumise klass A–C, olenevalt mõõdust. A on parim ja E halvim; A- ja E-klassi vahe on märjal 90 km/h pealt umbes 18 m pidurdusmaad.
Kui pikk on Hankook Ventus S1 evo2 SUV pidurdusmaa märjal?
Pidurdusmaa.ee arvutuse järgi peatub Hankook Ventus S1 evo2 SUV 235/60 R18 märjal teel 90 km/h pealt umbes 45 meetriga (Audi Q5 III (2024+), ilma reaktsiooniajata). Arvutuse aluseks on EL-i rehvimärgise märghaardumise klass B.
Kas Hankook Ventus S1 evo2 SUV on sõltumatult testitud?
Meie andmebaasis selle mudeli kohta sõltumatut pidurdustesti ei ole. Pidurdusmaa arvutatakse EL-i rehvimärgise märghaardumise klassi järgi, mis on mõõdupõhine ametlik mõõtmine.
Mis mõõtudes Hankook Ventus S1 evo2 SUV on olemas?
EL-i rehviregistris on Hankook Ventus S1 evo2 SUV andmebaasis 35 mõõdus, näiteks 215/65 R17, 225/60 R18, 235/45 R20, 235/50 R18, 235/50 R19 ja 235/55 R18. Tehase põhimõõduna sobib see näiteks autodele Audi Q3 III (2025+), BMW iX3 NA5 (2025+) ja Chery Tiggo 8 (2025+).