Talverehvid 2026/2027
Parimad talverehvid 165/70 R14
Mõõdus 165/70 R14 pidurdas jääl kõige paremini naastrehv Nokian Hakkapeliitta 10 SUV (40,0 m) ja lamellrehvidest Michelin X-Ice Snow (57,5 m), arvutatud 50 km/h pealt autoga Volkswagen up! (2011-2023).
165/70 R14 on tehase põhimõõt 9 automudelil. Siin on selle mõõdu talverehvid päris andmete järgi: testitud rehvide pidurdusmaa lumel ja jääl ning EL-i rehvimärgis.
Rehvitüüp loeb kõige rohkem
Pidurdusmaa 50 km/h pealt, −5 °C, uued rehvid, ilma reaktsiooniajata. Auto: Volkswagen up! (2011-2023).
| Rehv | Lumi | Jää |
|---|---|---|
| Naastrehv | 26,3 m | 46,7 m |
| Talverehv (Põhjamaade, naelutu) | 27,1 m | 60,2 m |
| Talverehv (Kesk-Euroopa) | 27,2 m | 114,5 m |
| Aastaringne rehv | 26,1 m | 104,7 m |
| Suverehv | 62,2 m | 165,6 m |
Jääl on vahe kõige suurem: Kesk-Euroopa talverehv ja aastaringne rehv pidurdavad jääl palju pikemalt kui Põhjamaade rehv. Eesti talveks vali naast- või Põhjamaade lamellrehv.
Testitud lamellrehvid selles mõõdus
Põhjamaade lamellrehvid, mis on sõltumatult testitud ja on EL-i registri järgi ka mõõdus 165/70 R14 olemas. Järjestus jää pidurdusmaa järgi.
| Rehv | Jää 50→0 | Märg 90→0 | Mõõdetud jääl |
|---|---|---|---|
| Michelin X-Ice Snow | 57,5 m | 50,5 m | Tekniikan Maailma / UTAC 2025: 45,6 m (50→0 km/h, 205/55 R16) |
| Yokohama IceGuard IG60 | 59,1 m | 50,2 m | – |
Pidurdusmaa on arvutatud selle mõõdu tüüpilise autoga (Volkswagen up! (2011-2023)) testitud rehvi mõõdetud haarde järgi. Viimane veerg on testi enda mõõtmine testi autol ja mõõdus.
Testitud naastrehvid
Naastrehvidel EL-i rehvimärgist ei ole — kontrolli poest, kas mudel on mõõdus 165/70 R14 saadaval. Järjestus jää pidurdusmaa järgi.
| Rehv | Jää 50→0 | Lumi 50→0 | Märg 90→0 | Mõõdetud jääl |
|---|---|---|---|---|
| Nokian Hakkapeliitta 10 SUV | 40,0 m | 26,7 m | 45,0 m | – |
| Bridgestone Blizzak Spike 3 | 41,1 m | 26,3 m | 44,9 m | Tekniikan Maailma / UTAC 2025: 32,3 m (50→0 km/h, 205/55 R16) |
| Kumho WinterCraft ice Wi32 | 42,1 m | 26,3 m | 50,1 m | Tekniikan Maailma / UTAC 2025: 33,1 m (50→0 km/h, 205/55 R16) |
| Goodyear UltraGrip Arctic 2 SUV | 42,8 m | 26,5 m | 43,9 m | – |
| Nokian Hakkapeliitta 10 | 43,1 m | 26,3 m | 45,9 m | Tekniikan Maailma / UTAC 2025: 33,9 m (50→0 km/h, 205/55 R16) |
| Nokian Hakkapeliitta 10P | 44,8 m | 26,0 m | 45,8 m | – |
| Goodyear UltraGrip Arctic 2 | 46,8 m | 26,3 m | 44,3 m | Tekniikan Maailma / UTAC 2025: 36,9 m (50→0 km/h, 205/55 R16) |
| Michelin X-Ice North 4 | 47,8 m | 26,3 m | 46,5 m | Tekniikan Maailma / UTAC 2025: 37,7 m (50→0 km/h, 205/55 R16) |
| Michelin X-Ice North 4 SUV | 48,4 m | 26,5 m | 45,9 m | – |
| Falken Winterpeak F-Ice 1 | 48,6 m | 26,5 m | 45,5 m | – |
| Nokian Nordman 8 SUV | 48,6 m | 26,8 m | 46,0 m | – |
| Nokian Nordman 8 | 48,9 m | 26,4 m | 47,5 m | – |
| Nokian Hakkapeliitta 01 | 49,7 m | 26,1 m | 44,2 m | – |
| Nokian Nordman North 9 | 49,8 m | 26,1 m | 45,4 m | – |
| Nokian Hakkapeliitta 9 SUV | 50,4 m | 26,6 m | 45,5 m | – |
Pidurdusmaa on arvutatud selle mõõdu tüüpilise autoga (Volkswagen up! (2011-2023)) testitud rehvi mõõdetud haarde järgi. Viimane veerg on testi enda mõõtmine testi autol ja mõõdus.
Põhjamaade talverehvid EL-i märgise järgi
9 mudelit, neist 3 jäämärgiga. Järjestus: jäämärk, testitud, siis märghaardumise klass ja müra.
| Rehv | Jäämärk | Märghaare | Müra |
|---|---|---|---|
| Michelin X-ICE Snowtestitud | E | 67 dB | |
| Yokohama iceGUARD iG70 | E | 69 dB | |
| Laufenn i FIT IZ | E | 71 dB | |
| Sailun ICE Blazer WSL2testitud | – | D | 71 dB |
| Yokohama iceGUARD iG60testitud | – | E | 71 dB |
| Nankang N-607+ | – | C | 71 dB |
| Falken Espia EPZ2 | – | E | 71 dB |
| Maxxis SP3 | – | E | 71 dB |
| Hankook WiNter i*cept iZ | – | E | 72 dB |
Jäämärk tähendab, et rehv läbis jääkatse — Transpordiamet soovitab Eestis valida jäämärgiga talverehvi. Kõik rehvid mõõdus 165/70 R14 →
Selles mõõdus on ka 148 Kesk-Euroopa talverehvi. Need on tehtud märja ja lörtsise talve jaoks ning pidurdavad jääl palju pikemalt — Eesti talveks neid ei soovita.
Autod, mille tehase põhimõõt on 165/70 R14
Korduma kippuvad küsimused
Milline on parim talverehv mõõdus 165/70 R14?
Mõõdus 165/70 R14 pidurdas jääl kõige paremini naastrehv Nokian Hakkapeliitta 10 SUV (40,0 m) ja lamellrehvidest Michelin X-Ice Snow (57,5 m), arvutatud 50 km/h pealt autoga Volkswagen up! (2011-2023). Jääl pidurdab naastrehv tavaliselt lühemalt, lumel on vahe väike.
Naast või lamell mõõdus 165/70 R14?
Tüüpilise naastrehviga peatub auto jääl 50 km/h pealt umbes 46,7 m, Põhjamaade lamellrehviga 60,2 m. Lumel 26,3 m vs 27,1 m.
Mitu Põhjamaade talverehvi on mõõdus 165/70 R14?
EL-i rehviregistris on mõõdus 165/70 R14 9 Põhjamaade talverehvi, neist 3 jäämärgiga.
Teised mõõdud
Andmed: sõltumatud rehvitestid (Tekniikan Maailma, ADAC, Vi Bilägare jt), EL-i tooteregister EPREL, tootjate andmed. Pidurdusmaad on arvutatud hinnangud, mitte mõõtmised. Millal talverehvid alla?