Point S Winter S
Talverehv (Kesk-Euroopa)
Point S Winter S 175/65 R14: pidurdusmaa märjal teel 90 km/h pealt umbes 46 m (Hyundai i10 III (2019+), ilma reaktsiooniajata; EL-i märgise klassi C järgi · Pidurdusmaa.ee)
Sõltumatud testid
Mõõdetud tulemused. Koht = järjekoht samas testis samal pinnal (1 = lühim pidurdusmaa).
| Test | Pind ja kiirus | Tulemus | Koht | Parim |
|---|---|---|---|---|
| ADAC talverehvitest 2025 | kuiv asfalt, 100→0 km/h | 44,5 m | 19 / 31 | 41,4 m |
| ADAC talverehvitest 2025 | märg asfalt, 80→0 km/h | 35,0 m | 17 / 31 | 31,7 m |
| ADAC talverehvitest 2025 | märg betoon, 80→0 km/h | 40,4 m | 18 / 31 | 36,5 m |
| ADAC talverehvitest 2025 | lumi, 30→0 km/h | 9,7 m | 8 / 31 | 9,2 m |
| ADAC talverehvitest 2025 | jää, 20→0 km/h | 16,7 m | 10 / 31 | 15,2 m |
| ADAC talverehvitest 2025 | akvaplaneerimise kiirus (suurem = parem) | 73,5 km/h | – | – |
Test: 225/40 R18. Sama rehv võib teises mõõdus olla veidi teistsugune.
Ajakirjade testid
Avaldatud pidurdusmaad (Auto Bild, auto motor und sport, Auto Zeitung, ADAC, Za Rulem jt). Koht = järjekoht samas testis samal pinnal (1 = lühim). Testid on eri mõõtudes, autodel ja tingimustes, seega võrdle numbreid ainult sama testi sees.
| Test | Mõõt | Katse | Tulemus | Koht | Parim |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAC 2025 | 225/40 R18 | jää 20→0 km/h | 16,7 m | 10 / 31 | 15,2 m |
| ADAC 2025 | 225/40 R18 | kuiv asfalt 100→0 km/h | 44,5 m | 19 / 31 | 41,4 m |
| ADAC 2025 | 225/40 R18 | lumi 30→0 km/h | 9,7 m | 8 / 31 | 9,2 m |
| ADAC 2025 | 225/40 R18 | märg asfalt 80→0 km/h | 35,0 m | 17 / 31 | 31,7 m |
| ADAC 2025 | 225/40 R18 | märg betoon 80→0 km/h | 40,4 m | 18 / 31 | 36,5 m |
| Auto Bild 2024 | 205/55 R16 | lumi 50→0 km/h | 31,2 m | 26 / 33 | 28,9 m |
| Auto Bild 2024 | 205/55 R16 | märg asfalt 80→0 km/h | 38,3 m | 24 / 55 | 34,6 m |
Neid tulemusi lehe arvutus ei kasuta: meie kontroll näitas, et teises mõõdus tehtud test ei ennusta märja tee pidurdust paremini kui sinu mõõdu EL-i märgis. Need on siin mõõdetud faktina.
EL-i rehvimärgis
Ametlikud andmed EL-i tooteregistrist EPREL, mõõdu kaupa. Klass on mõõdupõhine. Mida klassid tähendavad?
| Mõõt | Märghaardumine | Veeretakistus | Müra | Talv | Koormus / kiirus |
|---|---|---|---|---|---|
| 165/70 R14 | C | D | 71 dB (B) | lumemärk | 81 T |
| 175/65 R14 | C | D | 71 dB (B) | lumemärk | 82 T |
| 175/65 R15 | C | D | 71 dB (B) | lumemärk | 84 T |
| 175/70 R14 | C | D | 71 dB (B) | lumemärk | 84 T |
| 185/55 R15 | C | D | 71 dB (B) | lumemärk | 82 T |
| 185/60 R14 | C | D | 71 dB (B) | lumemärk | 82 T |
| 195/55 R16 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 91 H |
| 195/60 R15 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 88 T |
| 195/60 R16 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 89 H |
| 205/50 R17 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 93 V |
| 205/55 R17 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 95 V |
| 215/55 R16 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 97 H |
| 215/55 R17 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 98 V |
| 215/60 R17 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 100 V |
| 215/65 R17 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 99 V |
| 225/40 R18 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 92 V |
| 225/45 R17 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 94 V |
| 225/45 R18 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 95 V |
| 225/50 R17 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 98 V |
| 225/55 R18 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 102 V |
| 225/60 R17 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 103 V |
| 235/45 R18 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 98 V |
| 235/50 R19 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 103 V |
| 235/55 R17 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 103 V |
| 235/55 R18 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 104 H |
| 235/55 R19 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 105 V |
| 245/45 R18 | C | C | 72 dB (B) | lumemärk | 100 V |
| 245/45 R19 | C | D | 72 dB (B) | lumemärk | 102 V |
Korduma kippuvad küsimused
Milline on Point S Winter S märghaardumise klass?
EL-i rehvimärgisel on Point S Winter S märghaardumise klass C kõigis andmebaasi mõõtudes. A on parim ja E halvim; A- ja E-klassi vahe on märjal 90 km/h pealt umbes 18 m pidurdusmaad.
Kui pikk on Point S Winter S pidurdusmaa märjal?
Pidurdusmaa.ee arvutuse järgi peatub Point S Winter S 175/65 R14 märjal teel 90 km/h pealt umbes 46 meetriga (Hyundai i10 III (2019+), ilma reaktsiooniajata). Arvutuse aluseks on EL-i rehvimärgise märghaardumise klass C.
Kas Point S Winter S sobib Eesti talveks?
Pigem leebema talve jaoks. Point S Winter S on Kesk-Euroopa talverehv, mis on tehtud märja ja lörtsise tee jaoks. Jääl ja lumel pidurdab see pikemalt kui põhjamaine lamell- või naastrehv.
Kas Point S Winter S on sõltumatult testitud?
Jah. Testis ADAC talverehvitest 2025 sai Point S Winter S lumel 30 km/h pealt pidurdusmaaks 9,7 m, mis andis 8. koha 31 rehvi seas. Kõik mõõdetud tulemused on tabelis ülal.
Mis mõõtudes Point S Winter S on olemas?
EL-i rehviregistris on Point S Winter S andmebaasis 28 mõõdus, näiteks 165/70 R14, 175/65 R14, 175/65 R15, 175/70 R14, 185/55 R15 ja 185/60 R14. Tehase põhimõõduna sobib see näiteks autodele Audi A6 C9 (2025+), Audi Q3 III (2025+) ja Chery Tiggo 4 (2025+).
Võrdle samas testis
Rehvid, mis olid samas testis naabrid — sama auto, sama päev.