Avaleht/Rehvid/Võrdlus

Michelin Crossclimate 2 vs Nexen N'blue 4Season 2

Märjal asfaldil 80 km/h pealt peatusid Michelin Crossclimate 2 ja Nexen N'blue 4Season 2 ühepikkuselt: 33,6 m (ADAC aastaringsete rehvide test 2025). Kokku 20 mõõtmist: Michelin Crossclimate 2 oli lühem 13 korral, Nexen N'blue 4Season 2 5 korral.

Mõlemad rehvid olid 6 samas sõltumatus testis — igas testis sama auto, sama rada, sama päev. Siin on ainult mõõdetud tulemused.

ADAC aastaringsete rehvide test 2025

225/45 R17 · VW Golf 8 · ADAC (Saksamaa)

Pind ja kiirusMichelin Crossclimate 2Nexen N'blue 4Season 2Vahe
kuiv asfalt, 100→0 km/h38,9 m40,6 m+1,7 m (+4,4%)
märg asfalt, 80→0 km/h33,6 m33,6 m0,0 m (0,0%)
märg betoon, 80→0 km/h40,5 m41,0 m+0,5 m (+1,2%)
lumi, 30→0 km/h9,0 m9,0 m0,0 m (0,0%)
jää, 20→0 km/h14,8 m14,2 m-0,6 m (-4,2%)

Allikas: ADAC aastaringsete rehvide test 2025. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.

ADAC 2026

185/65 R15 · · ADAC

Pind ja kiirusMichelin Crossclimate 2Nexen N'blue 4Season 2Vahe
jää, 20→0 km/h21,8 m20,5 m-1,3 m (-6,3%)
kuiv asfalt, 100→0 km/h39,6 m42,6 m+3,0 m (+7,6%)
lumi, 30→0 km/h11,6 m12,1 m+0,5 m (+4,3%)
märg asfalt, 80→0 km/h35,2 m35,6 m+0,4 m (+1,1%)
märg betoon, 80→0 km/h41,0 m40,8 m-0,2 m (-0,5%)

Allikas: ADAC 2026. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.

Auto Bild 2024

225/50 R17 · BMW 3 Series · Auto Bild

Pind ja kiirusMichelin Crossclimate 2Nexen N'blue 4Season 2Vahe
kuiv asfalt, 100→0 km/h37,9 m39,4 m+1,5 m (+4,0%)
märg asfalt, 100→0 km/h56,4 m61,4 m+5,0 m (+8,9%)

Allikas: Auto Bild 2024. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.

Tyre Reviews 2024

225/40 R18 · Subaru BRZ · Tyre Reviews

Pind ja kiirusMichelin Crossclimate 2Nexen N'blue 4Season 2Vahe
kuiv asfalt38,4 m37,9 m-0,5 m (-1,3%)
lumi23,9 m24,8 m+0,9 m (+3,8%)
märg asfalt46,0 m45,7 m-0,3 m (-0,7%)

Allikas: Tyre Reviews 2024. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.

Auto Bild 2023

225/45 R17 · VW Golf · Auto Bild

Pind ja kiirusMichelin Crossclimate 2Nexen N'blue 4Season 2Vahe
kuiv asfalt, 100→0 km/h37,7 m39,2 m+1,5 m (+4,0%)
märg asfalt, 100→0 km/h47,0 m48,8 m+1,8 m (+3,8%)

Allikas: Auto Bild 2023. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.

Auto Zeitung 2023

215/55 R17 · VW T-Roc 1.5 TSI · Auto Zeitung

Pind ja kiirusMichelin Crossclimate 2Nexen N'blue 4Season 2Vahe
kuiv asfalt, 100→0 km/h36,0 m37,9 m+1,9 m (+5,3%)
lumi, 50→0 km/h25,2 m25,6 m+0,4 m (+1,6%)
märg asfalt, 100→0 km/h43,6 m49,0 m+5,4 m (+12%)

Allikas: Auto Zeitung 2023. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.

Kus osta

Michelin Crossclimate 2 · 225/45 R17

Laen hindu…

Kõik mõõdud ja pidurdusmaa →Michelin Crossclimate 2

Nexen N'blue 4Season 2 · 225/45 R17

Laen hindu…

Kõik mõõdud ja pidurdusmaa →Nexen N'blue 4Season 2

Hinnad poodidest. Ees testi mõõt, siis teised mõõdud; odavaim ees.

Kumb on parem: Michelin Crossclimate 2 või Nexen N'blue 4Season 2?

Märjal asfaldil 80 km/h pealt peatusid Michelin Crossclimate 2 ja Nexen N'blue 4Season 2 ühepikkuselt: 33,6 m (ADAC aastaringsete rehvide test 2025). Kokku 20 mõõtmist: Michelin Crossclimate 2 oli lühem 13 korral, Nexen N'blue 4Season 2 5 korral. Lühem pidurdusmaa on parem; vahe sõltub pinnast, nii et vaata tabelist seda pinda, millel sa päriselt sõidad.

Rehvide lehed

Märgise andmed kõigis mõõtudes ja arvutatud pidurdusmaa sinu autoga.

Michelin Crossclimate 2 → Nexen N'blue 4Season 2 →

Statistika küpsised. Tahame näha, milliseid lehti ja arvutusi kasutatakse, et lehte paremaks teha. Selleks kasutame Google Analyticsit, mis paneb su brauserisse küpsise. Reklaami me ei näita ega jaga andmeid reklaami jaoks. Loe lähemalt