Kleber Quadraxer 3 vs Nexen N'blue 4Season 2
Märjal asfaldil 100 km/h pealt peatus Nexen N'blue 4Season 2 0,1 m lühemalt kui Kleber Quadraxer 3: 46,6 m vs 46,7 m (Auto Bild 2026). Kokku 17 mõõtmist: Kleber Quadraxer 3 oli lühem 12 korral, Nexen N'blue 4Season 2 5 korral.
Mõlemad rehvid olid 7 samas sõltumatus testis — igas testis sama auto, sama rada, sama päev. Siin on ainult mõõdetud tulemused.
Auto Bild 2026
225/45 R17 · VW Golf · Auto Bild
| Pind ja kiirus | Kleber Quadraxer 3 | Nexen N'blue 4Season 2 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 100→0 km/h | 38,5 m | 37,4 m | -1,1 m (-2,9%) |
| märg asfalt, 100→0 km/h | 46,7 m | 46,6 m | -0,1 m (-0,2%) |
Allikas: Auto Bild 2026. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
AUTO BILD allrad 2025
215/55 R17 · VW T-Roc · AUTO BILD allrad
| Pind ja kiirus | Kleber Quadraxer 3 | Nexen N'blue 4Season 2 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 100→0 km/h | 38,4 m | 38,5 m | +0,1 m (+0,3%) |
| lumi, 50→0 km/h | 22,4 m | 23,8 m | +1,4 m (+6,3%) |
| märg asfalt, 100→0 km/h | 65,1 m | 62,5 m | -2,6 m (-4,2%) |
Allikas: AUTO BILD allrad 2025. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Auto Bild 2025
225/40 R18 · · Auto Bild
| Pind ja kiirus | Kleber Quadraxer 3 | Nexen N'blue 4Season 2 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 100→0 km/h | 39,3 m | 40,2 m | +0,9 m (+2,3%) |
| märg asfalt, 100→0 km/h | 47,9 m | 52,9 m | +5,0 m (+10%) |
Allikas: Auto Bild 2025. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Auto Bild 2024
225/50 R17 · BMW 3 Series · Auto Bild
| Pind ja kiirus | Kleber Quadraxer 3 | Nexen N'blue 4Season 2 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 100→0 km/h | 38,5 m | 39,4 m | +0,9 m (+2,3%) |
| märg asfalt, 100→0 km/h | 58,4 m | 61,4 m | +3,0 m (+5,1%) |
Allikas: Auto Bild 2024. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Tyre Reviews 2024
225/40 R18 · Subaru BRZ · Tyre Reviews
| Pind ja kiirus | Kleber Quadraxer 3 | Nexen N'blue 4Season 2 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 0→0 km/h | 38,8 m | 37,9 m | -0,9 m (-2,4%) |
| lumi, 0→0 km/h | 23,0 m | 24,8 m | +1,8 m (+7,8%) |
| märg asfalt, 0→0 km/h | 46,8 m | 45,7 m | -1,1 m (-2,4%) |
Allikas: Tyre Reviews 2024. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Auto Bild 2023
225/45 R17 · VW Golf · Auto Bild
| Pind ja kiirus | Kleber Quadraxer 3 | Nexen N'blue 4Season 2 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 100→0 km/h | 38,3 m | 39,2 m | +0,9 m (+2,3%) |
| märg asfalt, 100→0 km/h | 48,5 m | 48,8 m | +0,3 m (+0,6%) |
Allikas: Auto Bild 2023. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Auto Zeitung 2023
215/55 R17 · VW T-Roc 1.5 TSI · Auto Zeitung
| Pind ja kiirus | Kleber Quadraxer 3 | Nexen N'blue 4Season 2 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 100→0 km/h | 37,2 m | 37,9 m | +0,7 m (+1,9%) |
| lumi, 50→0 km/h | 24,9 m | 25,6 m | +0,7 m (+2,8%) |
| märg asfalt, 100→0 km/h | 46,1 m | 49,0 m | +2,9 m (+6,3%) |
Allikas: Auto Zeitung 2023. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Kus osta
Hinnad poodidest. Ees testi mõõt, siis teised mõõdud; odavaim ees.
Kumb on parem: Kleber Quadraxer 3 või Nexen N'blue 4Season 2?
Märjal asfaldil 100 km/h pealt peatus Nexen N'blue 4Season 2 0,1 m lühemalt kui Kleber Quadraxer 3: 46,6 m vs 46,7 m (Auto Bild 2026). Kokku 17 mõõtmist: Kleber Quadraxer 3 oli lühem 12 korral, Nexen N'blue 4Season 2 5 korral. Lühem pidurdusmaa on parem; vahe sõltub pinnast, nii et vaata tabelist seda pinda, millel sa päriselt sõidad.
Rehvide lehed
Märgise andmed kõigis mõõtudes ja arvutatud pidurdusmaa sinu autoga.