Continental IceContact 3 vs Michelin X-Ice North 4
Märjal asfaldil 80 km/h pealt peatus Continental IceContact 3 2,3 m lühemalt kui Michelin X-Ice North 4: 35,5 m vs 37,8 m (Tekniikan Maailma talverehvitest 2025). Kokku 32 mõõtmist: kumbki oli lühem 16 korral.
Mõlemad rehvid olid 9 samas sõltumatus testis — igas testis sama auto, sama rada, sama päev. Siin on ainult mõõdetud tulemused.
Tekniikan Maailma talverehvitest 2025
205/55 R16 · VW Golf · Tekniikan Maailma / UTAC (Soome)
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 80→0 km/h | 31,5 m | 32,1 m | +0,6 m (+1,9%) |
| märg asfalt, 80→0 km/h | 35,5 m | 37,8 m | +2,3 m (+6,5%) |
| jää, 50→0 km/h | 42,5 m | 37,7 m | -4,8 m (-13%) |
Allikas: Tekniikan Maailma talverehvitest 2025. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Vi Bilägare / Motor (NAF) 2024
225/45 R17 · VW Golf · Vi Bilägare / Motor (NAF)
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| jää, 25→5 km/h | 15,9 m | 13,4 m | -2,5 m (-19%) |
| kuiv asfalt, 80→5 km/h | 32,5 m | 33,3 m | +0,8 m (+2,4%) |
| lumi, 35→5 km/h | 12,3 m | 12,4 m | +0,1 m (+0,6%) |
| märg asfalt, 80→5 km/h | 34,7 m | 37,3 m | +2,5 m (+7,3%) |
Allikas: Vi Bilägare / Motor (NAF) 2024. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Vi Bilägare / Motor (NAF Norway) 2023
225/45 R17 · VW Golf · Vi Bilägare / Motor (NAF Norway)
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| jää, 25→5 km/h | 17,1 m | 12,9 m | -4,2 m (-33%) |
| kuiv asfalt, 80→5 km/h | 32,8 m | 32,4 m | -0,4 m (-1,2%) |
| lumi, 35→5 km/h | 13,0 m | 13,2 m | +0,3 m (+2,0%) |
| märg asfalt, 80→5 km/h | 37,9 m | 37,6 m | -0,3 m (-0,8%) |
Allikas: Vi Bilägare / Motor (NAF Norway) 2023. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Moottori 2021
205/55 R16 · · Moottori
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| jää, 0→0 km/h | 15,4 m | 12,8 m | -2,6 m (-20%) |
| kuiv asfalt, 0→0 km/h | 33,6 m | 32,8 m | -0,9 m (-2,6%) |
| lumi, 0→0 km/h | 15,1 m | 15,1 m | -0,0 m (-0,1%) |
| märg asfalt, 0→0 km/h | 37,1 m | 38,5 m | +1,4 m (+3,9%) |
Allikas: Moottori 2021. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Teknikens Värld 2021
205/55 R16 · · Teknikens Värld
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| jää, 0→0 km/h | 40,9 m | 38,8 m | -2,1 m (-5,4%) |
| kuiv asfalt, 0→0 km/h | 31,5 m | 31,1 m | -0,4 m (-1,3%) |
| lumi, 0→0 km/h | 51,4 m | 51,0 m | -0,4 m (-0,8%) |
| märg asfalt, 0→0 km/h | 33,7 m | 37,3 m | +3,6 m (+11%) |
Allikas: Teknikens Värld 2021. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Tekniikan Maailma (TM 17/2020) 2020
205/55 R16 · VW Golf · Tekniikan Maailma (TM 17/2020)
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| jää, 0→0 km/h | 38,9 m | 37,8 m | -1,1 m (-2,9%) |
| kuiv asfalt, 0→0 km/h | 29,9 m | 29,3 m | -0,6 m (-2,0%) |
| lumi, 0→0 km/h | 50,4 m | 50,6 m | +0,2 m (+0,4%) |
| märg asfalt, 0→0 km/h | 33,4 m | 35,9 m | +2,5 m (+7,5%) |
Allikas: Tekniikan Maailma (TM 17/2020) 2020. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Vi Bilägare 2020
205/60 R16 · · Vi Bilägare
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| kuiv asfalt, 0→0 km/h | 30,8 m | 32,3 m | +1,6 m (+5,1%) |
| märg asfalt, 0→0 km/h | 36,9 m | 35,1 m | -1,9 m (-5,3%) |
Allikas: Vi Bilägare 2020. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Vi Bilägare 2019
225/50 R17 · · Vi Bilägare
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| jää, 25→5 km/h | 8,7 m | 9,4 m | +0,8 m (+8,7%) |
| lumi, 40→5 km/h | 16,7 m | 17,9 m | +1,2 m (+7,2%) |
| märg asfalt, 80→0 km/h | 28,8 m | 31,0 m | +2,2 m (+7,6%) |
Allikas: Vi Bilägare 2019. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Za Rulem (За рулём) 2019
205/55 R16 · Volkswagen Golf VII · Za Rulem (За рулём)
| Pind ja kiirus | Continental IceContact 3 | Michelin X-Ice North 4 | Vahe |
|---|---|---|---|
| jää, 30→5 km/h | 19,2 m | 17,1 m | -2,1 m (-12%) |
| kuiv asfalt, 80→5 km/h | 33,6 m | 34,9 m | +1,3 m (+3,9%) |
| lumi, 40→5 km/h | 14,6 m | 14,4 m | -0,2 m (-1,4%) |
| märg asfalt, 60→5 km/h | 19,3 m | 20,2 m | +0,9 m (+4,7%) |
Allikas: Za Rulem (За рулём) 2019. Vahe = teine miinus esimene, protsent lühemast; lühem on parem.
Kus osta
Hinnad poodidest. Ees testi mõõt, siis teised mõõdud; odavaim ees.
Kumb on parem: Continental IceContact 3 või Michelin X-Ice North 4?
Märjal asfaldil 80 km/h pealt peatus Continental IceContact 3 2,3 m lühemalt kui Michelin X-Ice North 4: 35,5 m vs 37,8 m (Tekniikan Maailma talverehvitest 2025). Kokku 32 mõõtmist: kumbki oli lühem 16 korral. Lühem pidurdusmaa on parem; vahe sõltub pinnast, nii et vaata tabelist seda pinda, millel sa päriselt sõidad.
Rehvide lehed
Märgise andmed kõigis mõõtudes ja arvutatud pidurdusmaa sinu autoga.