Radar Renegade A/T Sport
Talverehv (Kesk-Euroopa) · tüüp tuletatud
Sõltumatut testi sellele mudelile veel ei ole. Sama tootja testitud talverehvid: Radar Dimax Winter, Radar Dimax Alpine.
EL-i rehvimärgis
Ametlikud andmed EL-i tooteregistrist EPREL, mõõdu kaupa. Klass on mõõdupõhine. Mida klassid tähendavad?
| Mõõt | Märghaardumine | Veeretakistus | Müra | Talv | Koormus / kiirus |
|---|---|---|---|---|---|
| LT20570R15 | B | D | 73 dB (B) | lumemärk | 107 S |
| LT23575R15 | B | D | 75 dB (B) | lumemärk | 110 S |
| LT24570R16 | B | D | 75 dB (B) | lumemärk | 118 S |
| LT26550R20 | B | D | 75 dB (B) | lumemärk | 115 S |
| LT26560R18 | B | D | 75 dB (B) | lumemärk | 119 S |
| LT26565R17 | B | D | 75 dB (B) | lumemärk | 120 S |
| LT26570R16 | B | D | 75 dB (B) | lumemärk | 121 S |
| LT26570R17 | A | D | 74 dB (B) | lumemärk | 123 S |
| LT27555R20 | B | D | 75 dB (B) | lumemärk | 120 S |
| LT28550R20 | A | D | 75 dB (B) | lumemärk | 119 S |
| LT28560R18 | A | D | 75 dB (B) | lumemärk | 118 S |
Korduma kippuvad küsimused
Milline on Radar Renegade A/T Sport märghaardumise klass?
EL-i rehvimärgisel on Radar Renegade A/T Sport märghaardumise klass A–B, olenevalt mõõdust. A on parim ja E halvim; A- ja E-klassi vahe on märjal 90 km/h pealt umbes 18 m pidurdusmaad.
Kas Radar Renegade A/T Sport sobib Eesti talveks?
Pigem leebema talve jaoks. Radar Renegade A/T Sport on Kesk-Euroopa talverehv, mis on tehtud märja ja lörtsise tee jaoks. Jääl ja lumel pidurdab see pikemalt kui põhjamaine lamell- või naastrehv.
Kas Radar Renegade A/T Sport on sõltumatult testitud?
Meie andmebaasis selle mudeli kohta sõltumatut pidurdustesti ei ole. Pidurdusmaa arvutatakse EL-i rehvimärgise märghaardumise klassi järgi, mis on mõõdupõhine ametlik mõõtmine.
Mis mõõtudes Radar Renegade A/T Sport on olemas?
EL-i rehviregistris on Radar Renegade A/T Sport andmebaasis 11 mõõdus, näiteks LT20570R15, LT23575R15, LT24570R16, LT26550R20, LT26560R18 ja LT26565R17.